O nas

   Kilka słów o nas

Biuro rachunkowe MARDO działa na rynku od 2005 roku. W ramach realizowanych usług zapewniamy naszym Klientom doświadczenie, bezpieczeństwo, konsultacje oraz rzetelność w wykonaniu świadczonych usług. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem księgowym oraz kadrowym. Współpracujemy ze specjalistą w zakresie prawa podatkowego.

 

   Dlaczego warto z nami współpracować ?

W naszej działalności jesteśmy elastyczni. Działamy kompleksowo. Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach, w różnej specyfice rynkowej. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, jego wymagań oraz specyfiki biznesu który prowadzi.  Mając na uwadze ciągłe zmiany w prawie podatkowym dbamy o nieustanny rozwój, podnosząc umiejętności oraz kwalifikacje.

Działając odpowiedzialnie i etycznie za wszelkie rozliczenia ponosimy pełną odpowiedzialność przed instytucjami i urzędami. Posiadamy także ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.

 

   Zapraszamy do współpracy

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do naszego biura gdzie przedstawimy Państwu kompleksową ofertę cenową. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza online.

 

Zapraszamy
na spotkanie

Gdańsk 80-119
ul. Asesora 10
Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00